fbpx

Тетяна Спіріна з мистецтвом складання історій у КНУК!

Майбутні амбасадори української культури з Київського національного університету культури запросили Тетяну Спіріну провести #нелекцію по сторітелінгу.  Мистецтву складання історій, які надихають і мотивують, вчились першокурсники кафедри соціальних комунікацій та інформаційних наук спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Перші історії, які усім треба було скласти, стосувалися самих студентів – що їм подобається, які в них є «маленькі секретики», яка їх мета на сьогодні і якої великої мети вони хотіли б досягти у майбутньому. Робіли цікаві ти веселі вправи: «квак»али Віденський вальс, визначали в собї основні канали інформації, вчилися, як саме розповідати свій сюжет.

Після заняття, студенти поділилися враженнями, декілька із них:

Ігор Грищенко:

Усе було круто! Ми всі ходили, знайомилися, хто ще не був знайомий, дізнавались щось нове один про одного. Я особисто доволі замкнена і скована людина, але сьогоднішня атмосфера і енергетика тих людей, які тут зібралися, допомогли мені почуватися комфортно. Ті, хто зрозумів, яких навичок їм не вистачає, будуть працювати над саморозвитком, ті, хто побачив свої сильні сторони, будуть рухатися в цьому напрямі. Було дуже класно!

Кристина Танцюра‎ поділилась своїми враженнями від майстер-класу публікацією у Фейсбуку:

«Storytelling – Ви запитаєте, що це? Це те, без чого неможливе життя у 21 сторіччі. Вміння доносити інформацію до співрозмовника, писати цікаві пости у Фейсбуці чи Інстаграмі, виносити корисні речі з історій. Сьогодні студенти ІБАС-37 разом з факультетом культурології вдосконалили або набули навички комунікації, зрозуміли, що таке Мотиваційний лист та відкрили нові якості один в одного. Нам є над чим працювати, тому всі до справ, пам'ятайте, у вас є 72 години!